Favicon strony najlepszestudniówki.pl

Oferta

Dekoracje balonowe

Dekoracje balonowe

Dekoracje balonowe wykonywane są z wysokiej jakości balonów lateksowych oraz foliowych przez profesjonalną ekipę. Cena uzależniona jest od wielkości girlandy oraz wstępnego projektu.

Girlandy balonowe nadają przestrzeni charakterystyczny wygląd i atrakcyjność. Mogą być dostosowane do tematu studniówki, pasując do kolorystyki szkoły lub motywu przewodniego imprezy. Ich różnorodne kształty, rozmiary i kolory przyciągają wzrok i dodają blasku sali balowej.

ceny girlandy zaczynają się od 600 zł 

Nadal szukasz?

Zobacz, co jeszcze mamy w ofercie:

Cześć!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Cieszymy się, że tu dotarliście! Odpisujemy najczęściej do kilku godzin. Chętnie odpowiemy na nurtujące Was pytania i mamy nadzieję – do zobaczenia! 

Jesteśmy tutaj dla was!

Odezwijcie się koniecznie, jeśli z jakiegokolwiek powodu nasza standardowa oferta nie wpisuje się w scenariusz Waszej studniówki – na pewno uda nam się dopasować. Napiszcie nam jaki macie budżet i przygotujemy ofertę cenową specjalnie dla Was.

tel. +48 697 747 255
e-mail: [email protected]

Julia Szymańczyk

Dziękujemy za przesłanie wiadomości! Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

tel. +48 697 747 255
e-mail: [email protected]

Do usłyszenia, Julia

Cześć!

NIE WIESZ JAKA OFERTA BĘDZIE IDEALNA DLA CIEBIE?

Chętnie pomożemy Ci z wyborem idealnego pakietu na waszą studniówkę! Skorzystaj z naszego formularza kontakowego podając szczegóły wydarzenia lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo: tel. +48 697 747 255, e-mail: [email protected]

Do usłyszenia, Julia