Favicon strony najlepszestudniówki.pl

Poznaj nas i naszą historię!

Studniówka to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego maturzysty!Jako doświadczeni fotografowie oferujemy Wam uwiecznienie tych pięknych chwil na profesjonalnych fotografiach i filmach, które przez lata będą wspaniałą pamiątką.

Zdjęcia zespołu fotografów studniówkowych

Chcemy się z Wami bawić, cieszyć, tańczyć, jeść, uśmiechać się i przeżywać wszystko to, co Wy. Dlatego zdjęcia, które wykonujemy, są takie naturalne i spontaniczne.

Pochodzimy głównie z Górnego Śląska, ale są w naszej ekipie także fotografowie z Krakowa, Bydgoszczy czy Łodzi. Fotografujemy w każdym zakątku Polski. Cały czas się rozwijamy i realizujemy ciekawe projekty. Lubimy życie, ludzi i ich prawdziwe emocje. Wiemy, że potrzeba niewiele soli, aby coś nabrało smaku, dlatego też nad wyraz cenimy sobie prostotę.

Jesteśmy zgraną paczką, która, bazując na wieloletnim doświadczeniu, wie, jak wyglądają sytuacje podczas Waszego balu. Pracujemy razem i przyjaźnimy się od kilku lat, dzięki czemu świetnie się uzupełniamy podczas studniówek, kiedy to fotografujemy mnóstwo osób i sytuacji, a każdy szczegół ma znaczenie.

Działamy na terenie całej Polski!

sfotografowanych maturzystów
1
studniówki za nami
1
doświadczenia
1 lat

Uwieczniamy wasze piękne chwile.

Nasza praca jest naszą pasją, dzięki temu możecie czuć się całkowicie swobodnie, nie odczuwając presji aparatu.

Podczas studniówki większość czasu spędzamy ze wzrokiem przy wizjerze, w skupieniu czekając na ciekawe momenty. Zdjęcia, które wykonujemy, oddają w stu procentach atmosferę panującą podczas tej wspaniałej imprezy – co można zobaczyć w naszych przykładowych realizacjach.

Nad całością czuwa nasza szefowa Julia Szymańczyk, z którą współpracują najlepsi profesjonaliści z całej Polski — Zuza Malina, Gabriela Połubińska, Karolina Karkowska, Oskar Słabosz, Tomasz Szwedka, Jakub Kiryluk, Dawid Matysek i wielu innych. Nasze prace oglądać można pod @NAJLEPSZESTUDNIOWKI na portalach społecznościowych oraz pod hasztagiem #najlepszestudniowki.

Maturzyści bawiący się na studniówce

Poznaj ofertę

NASZA OFERTA

01

Fotografia studniówkowa

Fotografujemy studniówkę od rozpoczęcia do północy. Wykonujemy zdjęcia klasowe i grupowe. Pełny fotoreportaż składa się z kilkuset zdjęć poddanych autorskiej obróbce.

02

FILMOWANIE

Przygotujemy nowoczesny teledysk ze studniówki, reelsy i tiktoki. Tworzymy także pełne relacje w formie filmów 10, 30 i 60 minutowych

03

CEKINOWE ŚCIANKI

Wynajmujemy piękne cekinowe ścianki, na których robienie zdjęć jest przyjemnością. Ścianki w wielu rozmiarach i kolorach. Złote, srebrne, różowe i czarne. 

04

DEKORACJE BALONOWE

Tworzymy girlandy balonowe, które idealnie dopełnią ściankę fotograficzną lub dekoracje na sali. Przygotujemy również pojedyncze balony z helem lub balony na prezent dla nauczycieli. 

05

FOTOBUDKA 360

Hit sezonu 2024! Obrotowa fotobudka, która nagrywa krótkie filmiki idealne na media społecznościowe, które natychmiast maturzyści mogą pobrać na swoje telefony. 

06

FOTObudka classic

Klasyczna i ponadczasowa fotobudka, która z pewnością uatrakcyjni Waszą studniówkę. Zapewnijcie sobie dodatkową dawkę zabawy i wspomnień.

07

NAPISY LED

Wynajmujemy neony, które urozmaicą dekoracje i rozświetlą salę, takie jak: 100 dni do matury, Let’s Celebrate. Dodatkowo litery LED o wysokości 1m, takie jak napis: 100 oraz PROM.

08

Świecące litery LED o wysokości 1m, takie jak napis: 100 oraz PROM idealnie dopełnią dekoracje na Waszej studniówce lub ściankę fotograficzną.

POZNAJCIE ZAŁOŻYCIELKĘ najlepszych studniówek!

Nad całością czuwa nasza szefowa Julia Szymańczyk, która studniówki i półmetki fotografuje od 2016 roku. To ona wpadła na pomysł założenia marki Najlepsze Studniówki i połączenia ze sobą najlepszych profesjonalistów pod jedną marką. Julia to nasz studniówkowy ogarniacz. To ona podpisuje z Wami umowy i dogaduje szczegóły. Na co dzień jest fotografem ślubnym, której pasją są jasne, ciepłe kadry.

Do zobaczenia na Waszej studniówce!
Julia Szymańczyk

A to nasz zespół!

Oskar Słabosz

fotograf

Zuza Malina

fotograf

Natalia Trela

fotograf i postprodukcja

Tomasz Szwedka

filmowiec i montażysta

Karolina Karkowska

fotograf

Filip Andrysiak

fotograf

Gabriela Połubińska

fotograf

Karolina Leks

fotograf

Mateusz Frasek

fotograf

Jakub Kiryluk

filmowiec i montażysta

Tomek Fryszkiewicz

fotograf

Dawid Matysek

filmowiec

Firmy, z którymi współpracujemy

PRETTY DECOR

dekoracje balonowe

My selfie

dekoracje i fotobudka

Fajnie jest

fotolustro

GdzieJestNeon

neony

Cześć!

NIE WIESZ JAKA OFERTA BĘDZIE IDEALNA DLA CIEBIE?

Chętnie pomożemy Ci z wyborem idealnego pakietu na waszą studniówkę! Skorzystaj z naszego formularza kontakowego podając szczegóły wydarzenia lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo: tel. +48 697 747 255, e-mail: [email protected]

Do usłyszenia, Julia