Favicon strony najlepszestudniówki.pl

Oferta

półmetki, komersy i bale

Specjalizujemy się nie tylko w fotografowaniu studniówek, ale też we wszystkich podobnych tego typu balach – m.in. w półmetkach i komersach. Każde z tych wydarzeń to niepowtarzalne chwile pełne radości, uśmiechów i emocji, które chcemy uwiecznić dla Was na zawsze. Jako pasjonaci fotografii, pragniemy zatrzymać każdy szczegół i każdy magiczny moment tych wyjątkowych okazji. Nasze zdjęcia to nie tylko klasyczne portrety, to opowieści o przyjaźni, miłości i radości, które chcemy podzielić się z Wami.

Jako doświadczeni fotografowie oferujemy Wam profesjonalne uwiecznienie tych pięknych chwil na zdjęciach i filmie, które przez lata będą wspaniałą pamiątką. Podczas studniówki większość czasu spędzamy ze wzrokiem przy wizjerze aparatu, w skupieniu czekając na ciekawe momenty. Zdjęcia i filmy, które wykonujemy, oddają w stu procentach atmosferę panującą podczas tej wspaniałej imprezy — co można zobaczyć w naszych przykładowych realizacjach. 

01

FOTOREPORTAŻ

Dokumentujemy imprezę jeszcze przed rozpoczęciem, a kończąc około północy. W zależności od liczby uczestników zdjęcia wykonuje nawet 5 fotografów tak, by mieć pewność, że każdy znajdzie siebie na zdjęciach.

02

ZDJĘCIA PRZY STOŁACH

Wykonujemy także zdjęcia w parach podczas części oficjalnej, wznoszenia toastu oraz fotografujemy na początku imprezy przy stołach, by każdy miał fajną pamiątkę.

03

ZDJĘCIA GRUPOWE LUB KLASOWE

Każdej grupie lub klasie obecnej na imprezie wykonujemy kilka zdjęć klasowych i to w różnych konfiguracjach, tak by mieć pewność, że każdy wyszedł korzystnie.

04

ŚCIANKA FOTOGRAFICZNA

Proponujemy Wam nasze specjalne, eleganckie ścianki, na których robienie zdjęć będzie przyjemnością i fantastyczną zabawą, a zdjęcia z dumą będziecie publikować na swoich portalach społecznościowych — wiemy jakie to ważne. Nasze ścianki cekinowe możesz znaleźć tutaj.

Reportaż

zobacz nasze ulubione reportaże 

Pakiety fotograficzne

Przedstawiamy Wam nasze przykładowe pakiety fotograficzne, które zostały stworzone na podstawie tego, co najczęściej jest wybierane. Możemy je modyfikować wedle Waszych potrzeb i wyceniać indywidualnie.

Pakiet

PODSTAWOWY

Pakiet

standardowy

Pakiet

premium

Najchętniej wybierany!

Jeśli marzycie o niezapomnianych wspomnieniach z Waszego balu, półmetku czy komersu to właśnie tu znajdziecie swojego idealnego fotografa. Jako specjaliści w dziedzinie fotografii studniówkowej gwarantujemy Wam, że będziecie zadowoleni. Dzięki naszemu podejściu, każda fotografia staje się niepowtarzalną pamiątką, która będziecie chcieli oglądać i wspominać przez lata. Wybierając nas, otrzymujecie nie tylko profesjonalne zdjęcia, ale także spokój ducha i pewność, że Wasze wspomnienia zostaną uwiecznione w najlepszy możliwy sposób. Oddajcie się imprezie, a my zajmiemy się resztą.

Zaufajcie nam, abyśmy mogli uchwycić magię Waszej imprezy. Skontaktujcie się z nami już dziś, aby zarezerwować termin.

Nadal szukasz?

Zobacz, co jeszcze mamy w ofercie:

Cześć!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Cieszymy się, że tu dotarliście! Odpisujemy najczęściej do kilku godzin. Chętnie odpowiemy na nurtujące Was pytania i mamy nadzieję – do zobaczenia! 

Jesteśmy tutaj dla was!

Odezwijcie się koniecznie, jeśli z jakiegokolwiek powodu nasza standardowa oferta nie wpisuje się w scenariusz Waszej studniówki – na pewno uda nam się dopasować. Napiszcie nam jaki macie budżet i przygotujemy ofertę cenową specjalnie dla Was.

tel. +48 697 747 255
e-mail: [email protected]

Julia Szymańczyk

Dziękujemy za przesłanie wiadomości! Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

tel. +48 697 747 255
e-mail: [email protected]

Do usłyszenia, Julia

Cześć!

NIE WIESZ JAKA OFERTA BĘDZIE IDEALNA DLA CIEBIE?

Chętnie pomożemy Ci z wyborem idealnego pakietu na waszą studniówkę! Skorzystaj z naszego formularza kontakowego podając szczegóły wydarzenia lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo: tel. +48 697 747 255, e-mail: [email protected]

Do usłyszenia, Julia