Favicon strony najlepszestudniówki.pl
cekinowe ścianki do zdjęć

nasz must have studniówkowy!

Cekinowa ścianka od Najlepsze Studniówki to kwintesencja elegancji i stylu, która stanie się punktem centralnym Twojej studniówki. Ta olśniewająca dekoracja jest nie tylko naszym ulubionym dodatkiem, ale także hitem, który przyciąga wzrok i serca uczestników. Każda z tysięcy lśniących blaszek, składających się na ściankę, tańczy w rytmie muzyki i świateł, tworząc niepowtarzalny efekt wizualny.

Cekinowe ścianki mamy w czterech kolorach: złotym, srebrnym, czarnym oraz w kolorze matowego różu. Ścianki możemy zamontować w trzech rozmiarach, największy i polecany przy studniówkach to rozmiar 2,4 m x 3,0 m. Na takiej wielkości ściance zmieści się kilka studniówkowych par. 

Nasza profesjonalna ekipa zadba o każdy szczegół – od montażu po demontaż ścianki, zapewniając, że wszystko będzie wyglądać bezbłędnie. W ramach naszej oferty, bez dodatkowych opłat, zapewniamy transport w promieniu 100 km od Bielska-Białej. Oferujemy wynajem na całą dobę, aby każdy moment Twojego wyjątkowego wydarzenia był uwieczniony w pięknej oprawie.  Zazwyczaj ściankę montujemy dzień wcześniej lub w dniu studniówki, a demontujemy dnia kolejnego.

Niech każde zdjęcie zrobione na tle naszej cekinowej ścianki stanie się lśniącą pamiątką na lata.

Rozmiary do wyboru:
• 2,4 m x 1,2 m – 250 zł
• 2,4 m x 2,4 m – 500 zł
• 2,4 m x 3,0 m – 700 zł

Kolory do wyboru:
• złoty
• srebrny
• czarny
• matowy róż

Rozszerz ściankę o:
neon led
• drewniany napis 
girlandę balonową
podświetlane litery stojące
• fotografa (profesjonalne oświetlenie studyjne i gadżety)

pakiet z fotografem

Razem z cekinową ścianką może przyjechać zawodowy fotograf wraz profesjonalnym sprzętem studyjnym oraz gadżetami do zdjęć.

Fotograf pomoże Wam się ustawić do zdjęć, podpowie który profil twarzy lepszy, a dzięki profesjonalnemu oświetleniu gwarantujemy, że każdy na zdjęciach wyjdzie korzystnie. W przeciwieństwie do zdjęć z fotobudki, zdjęcia ze ścianki przechodzą selekcję oraz obróbkę graficzną wraz z lekkim retuszem.

Przywozimy ze sobą mnóstwo gadżetów – spokojnie, nie będzie kiczu, jaki spotykany jest przy innych ściankach i fotobudkach. Naszym znakiem rozpoznawczym są spersonalizowane tabliczki z napisami, które co roku wybieracie w ankiecie na naszym Facebooku i Instagramie, dzięki czemu macie najlepsze i najmodniejsze teksty. Mamy też wiele innych gadżetów takie jak opaski, okulary, nakrycia głowy czy maski.

zobacz zdjęcia zrobione przez naszego fotografa

maturzyści kochają nasze cekinowe ścianki!

Nadal się zastanawiasz?

Zobacz, co możesz dodać do ścianki

Cześć!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Cieszymy się, że tu dotarliście! Odpisujemy najczęściej do kilku godzin. Chętnie odpowiemy na nurtujące Was pytania i mamy nadzieję – do zobaczenia! 

Jesteśmy tutaj dla was!

Odezwijcie się koniecznie, jeśli z jakiegokolwiek powodu nasza standardowa oferta nie wpisuje się w scenariusz Waszej studniówki – na pewno uda nam się dopasować. Napiszcie nam jaki macie budżet i przygotujemy ofertę cenową specjalnie dla Was.

tel. +48 697 747 255
e-mail: [email protected]

Julia Szymańczyk

Dziękujemy za przesłanie wiadomości! Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

tel. +48 697 747 255
e-mail: [email protected]

Do usłyszenia, Julia

Cześć!

NIE WIESZ JAKA OFERTA BĘDZIE IDEALNA DLA CIEBIE?

Chętnie pomożemy Ci z wyborem idealnego pakietu na waszą studniówkę! Skorzystaj z naszego formularza kontakowego podając szczegóły wydarzenia lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo: tel. +48 697 747 255, e-mail: [email protected]

Do usłyszenia, Julia