Favicon strony najlepszestudniówki.pl

Oferta

Fotografia

01

FOTOREPORTAŻ

Dokumentujemy studniówkę począwszy od próby poloneza, a kończąc około północy. W zależności od liczby maturzystów zdjęcia wykonuje nawet 5 fotografów tak, by mieć pewność, że każdy znajdzie siebie na zdjęciach.

02

ZDJĘCIA PRZY STOŁACH

Wykonujemy także zdjęcia w parach podczas części oficjalnej, wznoszenia toastu oraz fotografujemy na początku studniówki przy stołach, by każdy miał fajną pamiątkę.

03

ZDJĘCIA KLASOWE

Każdej klasie obecnej na studniówce wykonujemy kilka zdjęć klasowych i to w różnych konfiguracjach, tak by mieć pewność, że każdy wyszedł korzystnie.

04

ŚCIANKA FOTOGRAFICZNA

Proponujemy Wam nasze specjalne, eleganckie ścianki, na których robienie zdjęć będzie przyjemnością i fantastyczną zabawą, a zdjęcia z dumą będziecie publikować na swoich portalach społecznościowych — wiemy jakie to ważne. Nasze ścianki cekinowe możesz znaleźć tutaj.

Reportaż

zobacz nasze ulobione reportaże studniówkowe

Pakiety fotograficzne

Przedstawiamy Wam nasze przykładowe pakiety fotograficzne, które zostały stworzone na podstawie tego, co najczęściej jest wybierane przez maturzystów. Możemy je modyfikować wedle Waszych potrzeb i wyceniać indywidualnie.

Pakiet

PODSTAWOWY

Pakiet

 STANDARDOWY

Najchętniej wybierany!

Pakiet

PREMIUM

Nadal szukasz?

Zobacz, co jeszcze mamy w ofercie:

Cześć!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Cieszymy się, że tu dotarliście! Odpisujemy najczęściej do kilku godzin. Chętnie odpowiemy na nurtujące Was pytania i mamy nadzieję – do zobaczenia! 

Jesteśmy tutaj dla was!

Odezwijcie się koniecznie, jeśli z jakiegokolwiek powodu nasza standardowa oferta nie wpisuje się w scenariusz Waszej studniówki – na pewno uda nam się dopasować. Napiszcie nam jaki macie budżet i przygotujemy ofertę cenową specjalnie dla Was.

tel. +48 697 747 255
e-mail: [email protected]

Dziękujemy za przesłanie wiadomości! Odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

tel. +48 697 747 255
e-mail: [email protected]

Do usłyszenia, Julia

Cześć!

NIE WIESZ JAKA OFERTA BĘDZIE IDEALNA DLA CIEBIE?

Chętnie pomożemy Ci z wyborem idealnego pakietu na waszą studniówkę! Skorzystaj z naszego formularza kontakowego podając szczegóły wydarzenia lub skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo: tel. +48 697 747 255, e-mail: [email protected]

Do usłyszenia, Julia